• Siedem grzechów głuchych

Książka "Siedem grzechów głuchych" dostępna jest również w wersji z autografem/dedykacją. W przypadku wyboru opcji z autografem/dedykacją proszę o taką informację w zamówieniu.

Brak towaru
39.90
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48
Cena dostawy 18
Kurier 18
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg
ISBN 78-83-64975-06-6
Zostaw telefon

Siedem grzechów głuchych

„Siedem grzechów głuchych” to książka o tajemnicy w czerwonej sukience, utrzymana w klimacie realizmu magicznego. Marquez to preludium.
W mieście Y, gdzie pulsują wszystkie grzechy świata, głuche na czas i ból, na Placu Zbawiciela krzyżują się drogi bohaterów (Kasandry, Sary, Jo, Adama, Nity). Każdy z nich nosi w sobie kawałek nieba i szczyptę goryczy piekła. Każdy pielęgnuje rany duszy i rozpaczliwie szuka bezpiecznego portu: miłości, przyjaźni, domu, normalności, kawałka powietrza o zapachu wolności. „Każdy ma smaki, które kocha i potwory, przed którymi ucieka”. Przeszłość nosi imię Czerwonej Sukienki i nie ma przed nią ucieczki. Dziwna dziewczyna o dziwnym imieniu¬ Kasandra szybko się o tym przekonuje. I jeszcze o tym, że sumienia nie da się potraktować wybielaczem. Przybywa znikąd, gnana rozpaczliwym pragnieniem nowego życia. Co ukrywają jej szare oczy? Z jakimi demonami zmaga się jej dusza?
„Siedem grzechów głuchych” to powieść o wielkiej tajemnicy, która pali serce żywym ogniem, o miłości, która przysłania oczy wodą i… o wielkiej zbrodni. Tyle w niej jawy, co i snu. Tyle dobra, co zła. Tyle grzechów, co dobrych uczynków.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci